„Tarandės šeimos klinika“ ir „Rožinio kaspino“ autobusėlis kviečia moteris nemokamai pasitikrinti dėl krūties vėžio

„Rožinio kaspino“ autobusėlis tęsdamas savo misiją, neaplenks ir Tarandės šeimos klinikos, kuri Rugsėjo 5-ą dieną švenčia 7-erių metų gimtadienį. Į svečius taip pat ruošiasi atvykti ir projekto „Nedelsk“ iniciatorė – Agnė Zuokienė, kuri renginio metu renginio dalyviams ruošiasi skaityti pranešimą.

Prevencinio projekto prieš krūties vėžį „Nedelsk“ pagrindinis tikslas – siekti, kad moterys būtų sąmoningos, daugiau dėmesio skirtų savo sveikata bei jos priežiūrai, turėtų žinių apie ligų prevenciją, sveikos gyvensenos svarbą ir reguliariai tikrintųsi krūtis pačios bei pas gydytojus. Projekto metu„Rožinio kaspino“ autobusėlis vykdo akciją, kurios metu moterys kviečiamos nemokamai psitikrinti sveikatą dėl krūties vėžio. Projektas pasiekė didelių skaičių, kuriais dabar galima drasiai didžiuotis. Nuo 2003 metų šiame projekte buvo nemokamai patikrinta daugiau nei 64.000 moterų ir rasta daugiau kaip 600 krūties vėžio įtarimų atvejų.

Rugsėjo 5-ą dieną „Rožinio kaspino“ autobusėlis aplankys Tarandės šeimos kliniką, kurioje nuo 9val. iki 13val. moterys galės nemokamai pasitikrinti savo sveikatą dėl kruties vėžio. Šiuo metu į nemokamą akciją jau yra užsiregistravusios 97 moterys. Renginio organizatoriai maloniai kviečia prisijungti moteris prie šios akcijos, bei papildyti dalyvių gretas.


Organizatorių teigimu, minint 7-erių metų gimtadienį kartu su Asmenybės ugdymo centru „Rafaelis“, bei jo projektu, Vaikų darželiu „Rafaelis“, „Tarandės šeimos klinika“ sieks suvienyti Tarandės bendruomenę.

„Sieksime įgalinti pačią bendruomenę kurti šeimos gerovę, skatinant įvairių kartų bendravimą. Šiuo renginiu tikimės pradėti mūsų bendruomenės susitikimus, norime kad tai taiptu įpročiu, o galiausiai ir tradicija. Norime kad žmonės išeitų iš savųjų kiemų, susipažintų su kaimynais, įsilietų į bendruomenę ir pasijustų jos dalimi, kurioje vieni kitus palaikytų, kartu švestų šventes, vienoje didelėje šeimoje kartu su mumis – „Tarandės šeimos klinika“ bei vaikų darželiu „Rafaelis,“ – teigia renginio koordinatorė, Katažina Karpovič.

Registracija:
El.paštu katazina@tarandesklinika.lt
Tel. 8 671 96083

» Rašyti komentarą