„Sveikata.lt“ komanda dalinasi veiksmingomis ir patvirtintomis priemonėmis, stiprinančiomis imunitetą

Stiprus imunitetas – sveikatos garantas. Tai žinome visi. Pasiūlymų, kaip jį stiprinti, galime rasti begalę daug – internete, per radiją, televiziją, spaudoje. Deja, ne visi patarimai iš tiesų veikia, todėl laidos „Sveikata.lt“ komanda dalinasi veiksmingomis ir patvirtintomis priemonėmis. Susipažinkite su polifenoliu – augalinės kilmės medžiaga, stiprinančia imunitetą ir teikiančia visokeriopą naudą. 

 

Laidoje išgirsite ne tik naudingų patarimų, bet ir pasakojimą apie koronavirusą iš persirgusio žmogaus lūpų. Laidos vedėja Asta Dumbliauskienė kalbins laidų vedėją, humoristą Justiną Jankevičių, kuris neseniai pasveiko nuo šios klastingos ligos. 

 

Pasak J. Jankevičiaus, prieš susergant buvo labai daug streso ir baimės užsikrėsti, ypač būnant viešose vietose ir matant, kad dauguma ignoruoja saugos reikalavimus. Pašnekovas džiaugiasi, kad simptomai nekankino ilgai – vos kelias dienas, o štai žmogus, nuo kurio užsikrėtė, ligos patale išbuvo visas dvi savaites. „Kai susirgau, iš karto pajutau, kad kažkas ne taip – galva buvo labai sunki, o kaulų laužymas toks, kokio dar nesu jautęs net per gripą. Dėl kaulų laužymo net negalėjau rasti vietos lovoje.“ 

 

 

Kitas laidos pašnekovas, iliuzionistas Arvydas Stonys, supažindins su polifenoliu. Prieš penkis metus, išgirdęs liūdną diagnozę – vėžys, jis pažadėjo sau niekada nevartoti to, kas nėra patvirtinta klinikiniais tyrimais. Todėl šiandieną drąsiai gali rekomenduoti Kembridžo universitete sukurtą polifenolio maistinį papildą, kuris ne tik stiprina imunitetą, saugo nuo ligų, suteikia energijos ir gyvybingumo, bet yra augalinės kilmės preparatas, randamas daržovėse. „Gyvename laikais, kai visur skubame ir bėgame, todėl suvalgyti reikalingą kiekį daržovių tampa iššūkis. Džiugu, kad atsirado preparatas, kurį suvartojus galime skubėti toliau. Be to, daržovės parduotuvėse tikrai praranda teikiamą naudą, o polifenolis tampa puikia išeitimi gauti reikalingas medžiagas.“ 

 

Kaip išlikti sveikam ir atsilaikyti prieš virusus bei bakterijas šiuo sunkiu metu išgirsite daugiau jau šį sekmadienį, laidoje „Sveikata.lt“ 9 val. ryte per TV3!

» Rašyti komentarą