Sužinokite, kaip tinkamai pasirinkti lęšius savo akiniams

Partnerio turinys
Šis turinys inicijuotas projekto partnerio
@ Shutterstock

Matymo sutrikimas – dažnas reiškinys, kuris nemažėja, nes gyvename skaitmeniniame pasaulyje. Laida „Sveikata.lt“ supažindina Jus su naujais lęšiais, mažinančiais nematymo riziką. 

 

Skaitmeninis gyvenimas jau yra tapęs mūsų kasdienybe. Nuo to kenčia ne tik mūsų akys, bet ir miego kokybė, gali pradėti skaudėti galvą, akis, atsirasti didelis nuovargis. Tačiau šiuo metu išeitis jau yra išrasta – specialūs akinių lęšiai, skirti darbui su kompiuteriu. Kaip teigia stilistas Mindaugas Kostenko, anksčiau lęšių pasirinkimas jam nebuvo svarbus, tačiau ilgainiui pavargusios akys pradėjo daryti neigiamą įtaką stilisto darbui ir pastabumui. Akinių salono „Fielmann“ optometrijos specialistė Neringa Kibickienė teigia, kad skaitmeninė akių įtampa – šiuolaikinė liga, kuri išsivysto mainais į bendravimą, mokymąsi, darbą bei laisvalaikį skaitmeniniu būdu. Tinkamai pasirinkti lęšius galime pagal tai, kaip stipriai per dieną pavargsta ir išsausėja mūsų akys. 

 

Kviečiame pasiklausyti laidos „Sveikata.lt“ reportažo „Matyk raiškiai“ ir sužinoti, kaip tinkamai pasirinkti lęšius savo akiniams!

» Rašyti komentarą