Skanūs produktai jūsų grožiui ir sveikatai

Ar žinojote, kad vartodami šiuos skanius ir mūsų mėgstamus produktus ne tik tapsite sveikesni, bet ir gražesni?

Avokadai

O kaipgi be jų? Juose gausu biotino, sergėjančio odą nuo išsausėjimo, plaukus ir nagus nuo skilinėjimo. Nors avokadas išties gardus salotų priedas ir užkandis savaime, tačiau kuo dažniau jį naudosite išoriškai kaip kaukę, tuo geresniu rezultatu galėsite džiaugtis.

Žalioji arbata

Tai vienas geriausių gražios odos draugų. Rekomenduojama paros norma – keturi puodeliai.

Pomidorai

Tai tikras kovotajas su laisvaisiais radikalais, stiprinantis pažeistas ląsteles, dėl kurių senėja oda. Taip pat sausiems ir skilinėjantiems plaukams rekomenduojama pomidorų kaukė. Nulupus žievelę sutrinti pomidorus ir užtepus ant plaukų palaikyti apie 10 min.

Lašiša


Visose žuvyse esti omega 3 bei vitamino D, kuris dalyvauja daugelyje grožį ir sveikatą puoselėjančių procesų, tačiau lašišoje jų itin gausu. Štai dermatologai pataria žmonėms, kurie nori išsaugoti odos jaunystę kaip galima ilgiau, atsisakyti kiek įmanoma cukraus ir tris kartus per dieną valgyti lašišą.

Kiaušiniai

Tai taip pat jaunystės puoselėtojas, svarbus kovotojas su laisvaisiais radikalais, gelbėja nuo odos išsausėjimo. Kiaušinio tryniu įtrindamos į plaukus, juos ne tik švariai išplausite, bet ir pamaitinsite būtinomis plaukams medžiagomis.

Granatai

Šį kupiną antioksidantų vaisių sutrinkite ir tiesiog užtepkite ant veido odos – ši kaipmat ims švytėti. Granatų sultyse gausu vitamino A, C, E, geležies – visa tai ne tik padeda neutralizuoti laisvųjų radikalų poveikį, tačiau taip pat aprūpina vitaminų doze plaukus, odą, nagus.

Graikiniai riešutai

Tai turėtų būti išsigelbėjimas tiems, kurie ne itin mėgsta žuvį. Juose, kaip žuvyje gausu omega 3 rūgščių, priversiančių jūsų plaukus švytėti. Nagai igis sveiką išvaizdą, o oda taps it aksominė.

Pupelės

Padeda kovoti su laisvaisiais radikalais. Kuo dažniau į savo racioną įtraukite įvairiausių pupelių – tai vienas geriausių jaunystę puoselėjančių produktų.

» Rašyti komentarą