Priaugti svorio galima per 3 valandas

Naujausi tyrimai rodo, kad svorio priaugti galima daug greičiau, negu manyta iki šiol. Iš tiesų šiam procesui užtenka vos kelių valandų po valgio. Į rizikos grupę pirmiausiai patenka tos dailiosios lyties atstovės, kurios po puotos negali iš karto sudeginti suvartotų kalorijų. Specialistai manė, kad toks laiko tarpas per trumpas, kad kas nors pasikeistų, kad papilnėti reikia metų. Deja, šiam mitui atėjo galas.


Mokslininkai iš Oksfordo universiteto patvirtino, kad riebalų kaupimasis klubų, talijos ir pilvo srityje yra labai greitas procesas. Buvo atliktas eksperimentas, kurio metu savanoriai valgė nesveiką maistą. Per vieną valandą po sočių ir riebių pietų riebalinės ląstelės „pagavo“ riebalų lašelius ir atidėjo saugojimui. Tyrinėtojai padarė išvadą, kad riebų maistą geriausia valgyti ryte – tik tokiu atveju jo komponentai tolygiai pasiskirstys po visą kūną, o ne nusės vidurinėje kūno dalyje. Ypač didelį pavojų pacientų sveikatos būklei kelia riebi vakarienė.

Po vakarienės 50 % suvartotų kalorijų nusėda riebalų pavidalu ant pilvo ir klubų. Jeigu pietų metu suvartojama 30 g riebalų, ant talijos atidedama 2,5 šaukštelio. Organizmas kaupia riebalus talijos srityje tam, kad po to galėtų naudoti juos kaip papildomą energijos šaltinį. Tačiau jeigu persivalgoma nuolat, organizmui susidoroti su riebaliniu audiniu tampa labai sunku. Riebalai juosmens srityje itin pavojingi moterų sveikatai, kadangi riebalinėse ląstelėse kaupiasi žalingos medžiagos, o pilvo ertmėje esantys organai yra gyvybiškai svarbūs.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Deividas
2021-07-04 23:32
Kaip priaugti svorio per 3 valandas, nes čia nieko nerašo.
Anna
2021-03-31 11:23
Visa laika sveria 67 po gymdimo jau 2 metai kaip 56 tai yra labai mazai noreciau priaugti bent kiek kilogramu(
daunas
2019-05-08 21:58
ciulpiu
Aiste
2019-04-14 21:42
Tai ką daryt, kad priaugti svorio? Taip ir nesupratau ko imtis.Jau nereikia per tris valandas, gerai būtų ir per tris dienas ar savaites.Gal yra kokių stebuklingų kapsulių?
Violeta
2019-03-26 17:25
Noreciau pri augti svorio ka rieikia dariti