Penki geriausi produktai, padedantys kovoti su krūties vėžiu

Niekam nėra paslaptis, kad sergamumas krūties vėžiu tampa vis opesne problema. O ar žinote, kaip užkirsti kelią šiai ligai?

Kalifornijos mokslininkai siūlo paprastą ir skanų krūties vėžio profilaktikos būdą. Tyrėjai nustatė penkis konkrečius produktus, kurie padės jo išvengti. smagiausia tai, kad didesnę jų dalį galima įsigyti bet kurioje maisto prekių parduotuvėje ištisus metus!

Grybai. Pasirodo, pievagrybiai stabdo krūties vėžio ląstelių augimą, kontroliuodami organizmo fermentą, vadinamą aromataze. Aromatazė – tai baltymai, būtini estrogenų sintezei ir atsakingi už krūties vėžį.


Mėlynės. Šiose uogose esantys junginiai efektyviai užkerta kelią vėžinių ląstelių augimui. Mokslininkai nustatė, kad mėlynės padeda sumažinti jau esančius auglius, taip pat blokuoja piktybinio vėžio plitimą.

Granatai. Kaip ir grybai, slopina aromatazę ir yra efektyvūs 70 % visų krūties vėžio atvejų. Mokslininkų teigimu, šie vaisiai padeda išvengti piktybinių auglių.

Cinamonas. Blokuoja baltymus, kurie atsakingi už auglio kraujagyslių, kuriomis šis gaus būtinų medžiagų, susidarymą. Kitaip tariant, cinamonas neleidžia jam vystytis.

Vynuogių kauliukų ekstraktas. Junginiai, esantys vynuogių kauliukuose, kaip ir grybai arba granatai, slopina aromatazės ir dar vieno baltymo, stimuliuojančio vėžinių ląstelių plitimą, poveikį.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Tina
2014-01-08 17:37
Butu gerai ,kad taip butu...