Mažos gudrybės, padedančios sulieknėti

Nauji tyrimai rodo, kad numesti 4 kg be ypatingų pastangų ar žalos sveikatai yra labai paprasta. Jeigu per dieną suvartojamų kalorijų skaičių sumažinsite 100 ar truputėlį daugiau, ir jau dabar pradėsite laikytis šių rekomendacijų, Naujuosius pasitiksite lieknesni.

 

  • Pritemdykie šviesą. Kornelio universiteto tyrėjai išsiaiškino, kad vakarieniaujantys prislopintoje šviesoje suvartoja 175 kalorijomis mažiau.
  • Pasirinkite tinkamas stiklines. Britai įrodė: kad suvartotumėte mažiau alkoholinių arba gazuotų gėrimų, gerti reikia iš tiesių stiklinių, o ne iš pūstų bokalų ar kitų panašių indų.
  • Daugiau miegokite. Turbūt jau ne kartą esate girdėję, kad mažiau nei 6,5 valandos miego per parą priverčia papildomai suvartoti 500 kalorijų (lyginant su tais, kurie gerai pailsi).
  • Jokių „negaliu“. Kai kurie žmonės dažnai kartoja, kad negali sustoti – ypač tada, kai nuklotas šventinis stalas. Mokslininkai tikina, kad geriau sakyti „aš to nevalgysiu“.
  • Teisingos mintys. Tie, kurie vadina save stopruliais ir apkūniais žmonėmis, vargu ar kada pasieks gerų rezultatų. Tinkamas mąstymas – itin svarbi sąlyga, jeigu norite numesti svorio.
  • Požiūris į saldumynus. Regimieji vaizdiniai stimuliuoja smegenis. Jos pradeda gaminti atitinkamus hormonus, kyla noras suvalgyti vieną ar kitą produktą, todėl nuo vitrinų su saldumynais geriau laikytis atokiau.
  • Tinkami gėrimai. Įrodyta, kad tie, kurie geria gazuotus gėrimus, dažniau užkandžiauja traškučiais ir mėsainiais. Paprastas vanduo verčia rinktis sveikesnį maistą.
  • Mintys apie valgį. Moksliškai įrodyta, kad jeigu žmogus įsivaizduoja, kaip valgys, jis sugeba kontroliuoti alkio hormoną.
» Rašyti komentarą
» Komentarai
Nijolė
2021-07-29 12:39
Sako..Sotūs pusryčiai-mažesnė tikimybė sustambeti,nei naktipiečiai..Bet jei nuo jų nesinori ir labai "apsunksti",Kada pusryčiauti?(įpratusi tik saldi ,balinta kava + piragaitis ar sūris) pietūs vakare +naktipiečiai(nes dirbu naktį darbą)
Svoris prieš metus +10kg/m(Metus laikosi apie 70kg). amžius 50m
Ką/kaip /kur koreguoti?
Patarimai.
Ačiū