Malonios ir naudingos vonios

Po sunkios darbo dienos gera pamirkti šiltoje vonioje... O kad procedūra būtų ne tik maloni, bet ir naudinga, štai keli naudingi dalykėliai, kuriuos galima įmaišyti į vandenį.

Jūros druska. Pasižymi jauninamuoju poveikiu, padeda kovoti su celiulitu, mažina prakaitavimą, gerina odos elastingumą ir stiprina nagus. Jei norite atpalaiduojamosios vonios, pariškite maišelį su jūros druska po šilto vandens srove ir pripilkite vonią. Procedūrą galima kartoti ne dažniau kaip 2 kartus per savaitę.

Soda. Vonios su soda – puiki pagalbinė lieknėjimo priemonė. Jos taip pat padeda greičiau atgauti jėgas po sunkios darbo dienos. Kad oda taptų minkšta ir švelni, įberkite į vonią 200 g sodos ir pamirkite 20 minučių.
Angliška druska. Padeda atpalaiduoti raumenis, mažina nuovargį. Tinka sausai ir probleminei odai, pasižymi antiseptiniu poveikiu, padeda odai išsaugoti drėgmę. Įberkite į vonią 2 puodelius angliškos druskos ir pagulėkite joje 20 minučių. Po procedūros būtina nusiprausti po vėsiu dušu.


Pienas. Turi daug naudingų vitaminų, gerinančių odos elastingumą ir pasižyminčių jauninamuoju poveikiu. Atpalaiduojamajai voniai reikia 1 litro šilto pieno.

Levandos. Galite įmesti į vonią levandų arbatos pakelį arba įlašinti kelis lašus eterinio levandų aliejaus. Tai padės įveikti galvos skausmą ir sumažinti odos sudirgimus.

Eteriniai citrinų ir mandarinų aliejai. Padeda atkurti jėgas, gerina nuotaiką. Įlašinkite 7-9 lašus, pagulėkite vonioje 15-20 minučių, po procedūros įsisupkite į šiltą pledą.

Medus. Puikiai drėkina ir minkština odą, itin naudingas pėdų priežiūrai. Ištirpinkite porą šaukštų medaus puodelyje šilto vandens ir supilkite į vonią. Kad oda nebūtų lipni, po procedūros dar nusiprauskite po šiltu dušu.

» Rašyti komentarą