Magnetinio rezonanso tyrimas (MRT) Kaune „Medea diagnostika“ centre

Įmonių grupė „Medea diagnostika“, teikianti medicininės radiologinės diagnostikos paslaugas didžiausiuose Lietuvos miestuose, atidarė naują centrą Kaune. Kuriant „Medea diagnostika" tinklą, turėjome aiškią misiją – būti kuo arčiau paciento, t. y. teikti informatyvią ir savalaikę medicinos pagalbą ten, kur jos labiausiai reikia“, – kalbėjo Vitalijus Orlovas, įmonių „Medea diagnostika“ vadovas. „Tokio didelio tikslumo įranga Kaune sumontuota tik Klinikose, o šių tyrimų poreikis išties didelis, dėl to susidaro eilės – pacientams tenka laukti mėnesį ir daugiau. Todėl siekdami pagerinti paslaugų prieinamumą ir efektyvumą nusprendėme atidaryti centrą Kaune“, – tęsė įmonių vadovas.

Šiuo „1,5 T Philips Achieva“, arba „aukso standartu“ vadinamu aparatu atliekami galvos smegenų, stuburo, sąnarių, blauzdos, čiurnos, dubens, urogenitalinės sistemos, pilvo organų, prostatos ir kt. tyrimai. Be to, magnetinio rezonanso tomografija (MRT) gali būti taikoma ne tik ligos diagnostikai, bet ir ligos eigai stebėti bei siekiant įvertinti gydymo veiksmingumą.

Neseniai papildytas MRT klinikinių indikacijų sąrašas leidžia atlikti ir krūtų magnetinio rezonanso tyrimus, kurių bazinis įkainis jau yra kompensuojamas Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis. Šis tyrimas yra vienas tiksliausių ir jautriausių krūtų tyrimų jaunoms moterims. Jam atlikti yra įsigyta speciali ritė ir programinė įranga.


Magnetinio rezonanso tomografija (MRT) - vienas iš naujausių, pažangiausių ir saugiausių tyrimo metodų šiuolaikinėje medicinoje. MRT metu yra naudojamas stiprus magnetinis laukas ir radijo dažnių bangos, kurių pagalba išgaunamas detalus vidaus organų ir minkštųjų audinių vaizdas. Svarbu ir tai, kad nenaudojama kenksminga jonizuojanti spinduliuoti, tyrimas neskausmingas, neilgas ir visiškai saugus, tinkantis bet kokio amžiaus ar sveikatos būklės pacientams.

„Medea diagnostika“ centruose atliekamas ne tik MRT tyrimas, bet ir daugeliui kiek įprastesni ultragarso, mamografijos, retgeno tyrimai, o taip pat ir kompiuterinė tomografija. Visuose centruose, aprūpintuose naujausiais medicinos technikos pasiekimais, tyrimus atlieka ir vertina vieni žymiausių ir labiausiai kvalifikuotų specialistų šalyje. „Labai svarbu ir tai, kad mūsų medikai specializuojasi ir dirba labai siauroje srityje, tad yra tikri jos profesionalai“, – aiškino direktorius.

Kaune dirba medicinos mokslų daktarės radiologės Eglė Monastyreckienė, Rymantė Gleiznienė, Eglė Jonaitienė ir Silvija Jakštienė. Beje, įdiegta teleradiologijos paslauga įmonės viduje įgalina tyrimų rezultatus įvertinti net 26 skirtingų specializacijų gydytojus.

Kauno padalinyje registracija ir išsamesnė informacija teikiama darbo dienomis 8–17 val. tel. (8 37) 787 735 arba (8 37) 787 736. Papildomos informacijos galite ieškoti interneto svetainėje adresu www.euromedic.lt.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Linas
2019-03-21 18:27
Kiek kainuoja magnetinis rezonansas
vilimantas
2018-11-26 18:50
kodėl nėra kainoraščio ?