Lazerinė regėjimo korekcija daro gyvenimą kokybiškesnį

Pasaulyje jau nieko nestebina tendencija, kad vis daugiau žmonių turi vienokių ar kitokių regėjimo problemų. Šis reiškinys siejamas su civilizacijos tobulėjimu ir susiformavusiais ydingais žmonių įpročiais. Per mažai ilsimės, per ilgai dirbame kompiuteriu, nesilaikome taisyklingo skaitymo, rašymo režimo, nesirūpiname tinkamu patalpų apšvietimu, intensyviai vairuojame, neribojame televizoriaus žiūrėjimo laiko... Pridėkime dar nevisavertę mitybą, stresą ir tampa akivaizdu, kodėl vis daugiau bei jaunesnių žmonių kreipiasi į akių gydytojus, prašydami pasiūlyti būdų, kaip pagerinti jų regėjimą.

Tokios refrakcijos ydos kaip trumparegystė, toliaregystė ar astigmatizmas įprastai buvo koreguojami akiniais ar kontaktiniais lęšiais, tačiau tenka pripažinti, kad šie regėjimo gerinimo būdai turi nemažai minusų. Kai gyvename tokiu tempu, ne visada patogu nešioti laisvę varžančius akinius, o nuo kontaktinių lęšių akys sausėja ir dažnai sudirgsta. Išeitį siūlo šiuolaikinės lazerinės technologijos, kuriomis jau ne vienerius metus sėkmingai atliekamos lazerinės regėjimo korekcijos procedūros, sugrąžinančios milijonams žmonių pasaulyje puikų matymą be jokių papildomų priemonių.

Lazerinė regėjimo korekcija laikoma viena dažniausių refrakcinių operacijų pasaulyje. Ji atliekama labai tiksliai, greitai ir saugiai. Lazeriu koreguojama viršutinio akies paviršiaus (ragenos) forma ir optinė galia, kad galinėje akies dalyje (tinklainėje) susiformuotų aiškus vaizdas. Tai sugrąžina gerą regėjimą ir leidžia visiems laikams pamiršti akinius ar kontaktinius lęšius. Procedūros trukmė – vos kelios minutės ir jau tą pačią dieną pacientas gali vykti namo.

Egzistuoja įvairūs lazerinės regėjimo korekcijos metodai, tinkamiausias jų kiekvienam pacientui parenkamas individualiai, įvertinus jo regėjimo sutrikimo pobūdį ir laipsnį. Ši procedūra imta taikyti jau 1985 m. (PRK metodas), LASIK – nuo 1991 m., taigi drąsiai galima kalbėti apie tai, jog jos efektyvumas yra laiko patikrintas. Lazerinę regėjimo korekciją Lietuvoje siūlo ne viena akių ligų klinika, todėl pacientas turi galimybę pasirinkti jam labiausiai patikusią ar geriausias sąlygas pasiūliusią gydymo įstaigą. Ne menkas tokio pasirinkimo kriterijus yra klinikoje dirbančių oftalmologų kvalifikacija ir, žinoma, procedūros kaina.


Vilniaus Senamiestyje įsikūrusi akių ligų klinika „Naujas regėjimas” didžiuojasi pacientų pasitikėjimu, kurie čia atvyksta su įvairiomis regėjimo problemomis, o dažniausiai išvyksta gavę neįkainojamą dovaną visam gyvenimui – galimybę gyventi ženkliai kokybiškesnį gyvenimą, kurį suteikia puikus matymas. „Naujas regėjimas” yra jau trylika metų gyvuojančio tarptautinio klinikų tinklo dalis. Skaičiuojama, kad tinklo klinikose skirtingose šalyse atlikta per 200 000 lazerinės regėjimo korekcijos operacijų. Į akių kliniką Vilniuje taip pat atvyksta nemažai kaimyninių Baltijos šalių Latvijos ir Estijos gyventojų, norinčių susigrąžinti gerą regėjimą. Užsienio pacientus į Lietuvos kliniką vilioja ne tik patraukli lazerinės regėjimo korekcijos kaina, bet ir medicinos paslaugų kokybė, atitinkanti aukščiausius Vakarų Europos reikalavimus.

Esminis dalykas, kuo akių ligų klinika „Naujas regėjimas” gali užtikrintai konkuruoti su bet kuria Vakarų Europos klinika, yra aukščiausius standartus atitinkantys lazeriai ir kita medicinos įranga. Nauji patobulinti eksimeriniai lazeriai „Allegretto” pelnytai vadinami technologijų laimėjimu, nes užtikrina, kad operacija bus saugi, o lazerinės regėjimo korekcijos rezultatas – nepriekaištingas.

Aišku, joks gydymas nebus efektyvus be aukštos kvalifikacijos oftalmologų. Akių ligų klinikoje „Naujas regėjimas” kokybišką oftalmologinę pagalbą teikia geriausi specialistai, savo profesinius įgūdžius tobulinę Vakarų Europos ir JAV klinikose. Čia atvyksta trumparegystės, toliaregystės, astigmatizmo, presbiopijos, kataraktos, glaukomos, keratokonuso ir kitų akių ligų kamuojami žmonės su viltimi rasti išeitį iš seniai varginančios problemos. Kiekvieno paciento istorija skirtinga, todėl po išsamių diagnostinių tyrimų klinikos specialistai visada stengiasi pasiūlyti optimalų gydymą.

Šiandien akių ligų klinika „Naujas regėjimas” savo pacientams gali pasiūlyti fiksuotą lazerinės regėjimo korekcijos procedūros kainą, kurios nelemia nei pasirinktas lazerinės regėjimo korekcijos metodas, nei paciento refrakcijos ydos lygmuo (dioptrijos). Tikimasi, kad šis žingsnis suteiks galimybę visiems, kam reikalinga lazerinė regėjimo korekcija, susigrąžinti gerą regėjimą ir pagaliau gyventi ryškų bei spalvingą gyvenimą be akinių ir kontaktinių lęšių.

» Rašyti komentarą