Laidoje Sveikata.lt“ patarimai, kaip turėti gražią ir sveiką šypseną

Sekmadienį pasirodančioje laidoje Sveikata.lt kalbėsime aktualia tema – šypsenos tobulinimas implantais. Laidos vedėja Asta Dumbliauskienė su gydytoja odontologe bei protezuotoja Aušra Vaškeliene diskutuos apie būdus, kurių pagalba galima turėti gražius dantis. 

 

Traumos, vėžiniai susirgimai burnos ertmėje, negyjantys pūliniai ar cistos aplink dantų šaknis – tai vieni iš pagrindinių aspektų, dėl kurių žmonės netenka dantų. Jų gali netekti tiek jaunesnis ar vyresnis asmuo, tačiau visiems yra būdas, kaip galima susigrąžinti šypseną. Norint išvengti dantų iškritimo, reikia juos labai kruopščiai valyti ir prižiūrėti. Tačiau tokiais atvejais, kai dantų valymas nepadeda, galima rinktis kitą variantą – dantų implantavimą. Laidoje sužinosite, kiek yra skirtingų implantų rūšių, kokia dantų implantavimo eiga bei kiek laiko užtrunka gijimo procesas. 

 

Taip pat laidoje sužinosite apie imuniteto stiprinimą – kokių priemonių imtis siaučiant virusams. „Sodros“ specialistas pasidalins naudinga informacija apie ligos išmokas ir kaip jas gauti. Apie užtikrintą finansinį saugumą ligos atveju, žiniomis pasidalins ERGO rizikų vertinimo departamento vadovė. 

 

Plačiau apie viską sužinosite šį sekmadienį, 9 val. ryto laidoje Sveikata.lt per TV3!

» Rašyti komentarą