Kombučia – sveikas ir gazuotas gėrimas, kuris patiks ir vaikams

Partnerio turinys
Šis turinys inicijuotas projekto partnerio

Kombučia – tai puiki alternatyva parduotuvių lentynas užkariavusiems, saldiklių pilniems limonadams. Apie gazuotų gėrimų revoliuciją laidoje Sveikata.lt pasakoja „Ohm!Bucha“ įkūrėjai Robertas ir Rokas. Tai fermentuotos arbatos gėrimas, kuris yra nealkoholinis, gali būti skirtingų skonių ir patiks tiek suaugusiems, tiek vaikams. 

 

Kaip suprasti, kur tikras gėrimas? 

 

Kombučia dažniausiai yra pardavinėjama maisto prekių parduotuvėse, kuriose galite rasti ne vieną šio gėrimo pasirinkimą. Tačiau kaip išsirinkti gyvą ir nesugadintą produktą? Svarbiausia, atkreipti dėmesį į galiojimo laiką. Jei ant pakuotės galiojimo data yra nuo 3 iki 6 mėnesių – gėrimas tikras ir gyvas. Tačiau reikėtų susimąstyti, ar gėrimas yra natūralus, jei galiojimo laikas – du metai. Antras svarbus dalykas – sudėtis. Reikėtų patikrinti, ar nėra pridėtinio Co2 (angliarūgštės). 

 

Jei norite mėgautis kokybiška komučia – atkreipkite dėmesį į išvaizdą. Nufiltruotas ir skaidrus gėrimas, deja, nėra tikro gėrimo garantas – jis yra filtruotas per labai tankų filtrą, visos gerosios bakterijos nepatenka į galutinį variantą. Natūralus produktas nėra skaidrus, plika akimi galima įžiūrėti nuosėdas, jis yra pilnas probiotikų, amino rūgščių ir gerųjų bakterijų, kas gėrimą padaro natūraliu. 

 

Kam jis padeda ir kodėl gali pakenkti? 

 

Kadangi tai yra natūralus gazuotas produktas, jis puikiai padės virškinimui – ypač po švenčių ir kalno įvairiausių skanumynų. Yra tik viena išimtis. Žmonėms, kurie skundžiasi žemu rūgštingumu arba skrandžio problemomis, vienu kartu dideliais kiekais gerti kombučios nepatartina. Rekomenduojama pradėti mažais kiekiais ir stebėti, ar organizmas reaguoja teigiamai. 

 

Vaikams – puiki alternatyva 

 

Dažnai tėvai draudžia vaikams gerti limonadus. Tačiau kombučia – puikus būdas. Tai natūraliai gazuotas gėrimas, kuriame yra penkis kartus mažiau cukraus, o svarbiausia – jis nealkoholinis. Galima rinktis iš skirtingų skonių, todėl tiek vaikai, tiek tėvai atras savo mėgstamiausius. 

 

Daugiau naudingos informacijos sužinokite kiekvieną sekmadienį, laidoje Sveikata.lt, per žiūrimiausią televiziją TV3!

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Dangerūta
2020-12-27 10:54
Būtų pasakiškai nuostabi dovana.Norėtume išbandyti su visa šeima.Kadangi esame žmonės,kuriems virš penkiasdešimties,yra visokių ligų,ligelių.Dukrai taip pat būtų puiki alternatyva pakeisti sultis į Kombučią.Bandau laimę ir tikiu,kad svajonės ir norai pildosi.
Vaida
2020-12-27 09:34
Močiutė darydavo naminį arbatos grybą. Būtų įdomu ir pačiai paragauti ir močiutę pavaišinti
Arina
2020-12-27 09:32
Norisi išbandyti... sergu cukriniu diabetu... gal tai būtų galima pasilepinti kartais
Laima
2020-12-27 09:26
Žiūrėjau laida , sakė galima laimėti tai norėčiau .
Dalius
2020-12-27 09:25
Puikus gėrimas koks šios kompanijos ženklas kad būtent tą isigyti