Kaip pasidaryti liekninamąją vonią?

Sportas ir subalansuota mityba – ne vienintelės priemonės, padedančios pagražinti figūrą. Išmėginkite šiuos liekninamųjų vonių receptus – galėsite ne tik atsipalaiduoti ir pailsėti, bet ir sumažinti apimtis.
 
Tiesa, šis lieknėjimo būdas reikalauja nemažai atkaklumo ir nuoseklumo: maudytis vonioje reikia kas 2–3 dienas, po truputį ilginant maudynių laiką. Iš viso reikės ne mažiau kaip 10 seansų.
 
Vonia su soda. Jums reikės 200 g sodos. Iš pradžių sumaišykite ją su trupučiu vandens, tada tirpalą supilkite į vonią ir gerai išmaišykite. Ši procedūra padės kovoti su odos sausumu, įtampa, suaktyvins ir išvalys limfinę sistemą.
 
Vonia su druska. Pageidautina naudoti natūralią jūros druską (gali būti su įvairiais augaliniais ekstraktais ir pan.) Jei tokios neturite – tiks ir paprasta. Aptimalus kiekis – 0,5 kg voniai. Tiesiog suberkite ir ištirpinkite.

 
Druska pašalina iš organizmo skysčių perteklių, pagerina odos aprūpinimą krauju, valo toksinus ir aprūpina mineralinėmis medžiagomis, spartina medžiagų apykaitą, suteikia odai stangrumo, stiprina nagus, mažina nuovargį ir... apimtis.
 
Vonia su raudonuoju vynu. Vienas iš egzotiškesnių lieknėjimo būdų. Į šiltą vonią supilkite stiklinę (arba daugiau) šio gėrimo. Vyne ir šampane yra amino rūgščių ir mikroelementų, atkuriančių odoje vandens ir lipidų balansą, mažinančių svorį ir celiulitą, surišančių laisvuosius radikalus ir užkertančių kelią odos senėjimui. Prieš tokią vonią odą reikia paruošti: nusiprausti po karštu dušu ir nutrinti kūną kempine.
 
Bet kuris iš šių receptų bus dar efektyvesnis, jeigu kartu padarysite problemiškų vietų arba viso kūno masažą. Po procedūros įsisupkite į šiltą medvilninį rankšluostį arba apklotą ir kurį laiką ramiai pagulėkite.
 
Žinoma, vonios stebuklų nepadarys – naivu manyti, kad užteks kelių seansų, kad atsikratytumėte visko, ką sukaupėte per metus. Tačiau jos bet kuriuo atveju bus naudingos jūsų odai, todėl neatsisakykite malonumo reguliariai pamirkti vandenyje.
 

» Rašyti komentarą