Išsiilgę ekstremalių pojūčių gali išbandyti savo jėgas zoologijos sode

Jeigu esate fiziškai stiprus žmogus ir jums nusibodo tai įrodinėti aplinkiniams, galite patikrinti savo jėgas... tempdami virvę. Ir visai nebūtina eiti į kiemą, kad pasigalynėtumėte su piktu ir dideliu kaimynų šunimi, jeigu yra galimybė saugiai išbandyti tai su savęs vertu priešininku. Pavyzdžiui, tigru.


Tokią pramogą siūlo vienas iš Amerikos zoologijos sodų – „Busch Gardens Zoo“, įsikūręs Floridoje. Jums reikėtų įveikti 200 kg sveriantį tigrą ir ištraukti virvę. Tai vadinama „tiger tug“. Tigrą nuo žmonių skiria dvi metalinės tvoros.

Nors paprastai nugali laukinė katė, susidomėjimas šia atrakcija nemažėja. Vis daugiau žmonių nori sudalyvauti tokiose varžybose ir geriau suvokti tiek savo, tiek savo priešininko jėgas. Vis dėlto ši pramoga patinka ne visiems: aršūs kovotojai už gyvūnų teises mano, kad tai yra tikras pasityčiojimas, tačiau dažniausiai ignoruoja tą faktą, kad niekas tigro neverčia įsikąsti į dantis virvės ir kovoti su žmonėmis. Tikriausiai jam daug smagiau leisti laiką taip nei tingiai gulėti savo aptvare ir žiaumoti atitirpintą mėsą.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
jooooo
2012-08-26 14:41
manau,kad ir tigrui pramoga.Pabandykit patys narve kiurksoti ištisas dienas.nieko neveikdami.Čia gi medžioklinis plėšrūnas.O žaisti nori nemažiau už šuniukus.
lukasb
2012-07-31 19:10
noreciau isbandyti