Išmanus būdas, kaip rūpintis savo sveikata

Partnerio turinys
Šis turinys inicijuotas projekto partnerio

Sekmadienio laidos Sveikata.lt rubrikoje „Specialistas pataria“ pristatome išmaniuosius laikrodžius, jų naudas bei trūkumus. 

 

Dauguma žmonių nešioja laikrodžius, galinčius skaičiuoti jūsų širdies pulsą, nueitus žingsnius ir taip palengvinti gyvenimą. Vienas iš išmaniųjų laikrodžių – Garmin Instinct Solar. Šis laikrodis yra trijų versijų – plaukiojimui, laipiojimui bei bazinis. Plaukiojimui skirtas laikrodis turi daugiau programų skirtų vandens pramogoms. Jis matuoja gylį pagal bangavimą. Taip pat laikrodis turi labai gerą altometrą, kuris skaičiuoja aukštį, kuomet lipate į kalnus. Bazinis modelis turi labai daug funkcijų, skirtas bet kokiam sportui: bėgimui, laipiojimui, važinėjimu dviračiais, jogai, sporto klubų programoms. 

 

Be to, galima matuoti širdies ritmą, sekti miego kokybę. Garmin Instinct laikrodis yra labai tvirtas, atsparus vandeniui, smūgiams. Svarbus ir įdomus privalumas, jog laikrodis saulės spindulių pagalba pasikrauna pats, ir jo nereikia krauti papildomai iki 56 dienų. Pliusas – ilgalaikė baterija, minusas – kitokios technologijos ekranas. Gražių spalvų ir žaismingų animacijų šiame laikrodyje nerasite. Tai puikus laikrodis tiems, kurie sportuoja, aktyviai leidžia laisvalaikį bei nemėgsta pakrovėjo nešiotis kišenėje. 

 

Daugiau naudingos informacijos apie išmaniuosius laikrodžius galite sužinoti kiekvieną sekmadienį, 9 val. ryto per TV3!

» Rašyti komentarą