Būdas, kaip turėti idealią šypseną vos per kelias valandas

Partnerio turinys
Šis turinys inicijuotas projekto partnerio

Graži žmogaus šypsena puošia ir daugeliui tai yra tiesiog siekiamybė. Bet sveiki dantys – būtinas dalykas. Dėl patirtų komplikacijų, traumų gali pasidaryti sunku pilnavertiškai kramtyti ir tuomet prisireikia specialistų pagalbos. Sekmadienio TV3 laidoje „Sveikata.lt“ kalbėjome apie inovatyvų būdą atstatyti dantis, todėl kviečiame susipažinti! 

 

Greitas ir patikimas būdas 

 

Naujas dantų implantavimo metodas atveria naujas galimybes tiems, kurie praradę viltį turėti gražią bei sveiką šypseną. Šiuo metu odontologija yra taip patobulėjusi, jog sveikus dantis galima susigrąžinti vos per vieną dieną. Tuo įsitikino Lietuvos sportinės gimnastikos čempionė, Lietuvos moterų sporto asociacijos prezidentė, bei fizinio aktyvumo trenerė Joana Bartaškienė. „Žmonės, sulaukę mano metų žino, kad tokių dantų, kokius turėjo jaunystėje jau tikrai nebeturės, todėl pradedam ieškoti kažko, kad galėtų atstatyti tą trūkumą. Naujas implantavimo metodas man buvo kaip stebuklas – iš ryto atsiguli, per pietus pabundi ir jau turi tokius gražius dantukus kaip jaunystėje“ – stebėjosi trenerė. 

 

Kaip tai veikia? 

 

Kaip šis metodas taikomas ir kokios jo subtilybės, atskleidė odontologijos klinikos „Neodenta“ implantuojantis ir protezuojantis gydytojas Justinas Bradijevskis. 

 

Šis metodas vadinamas „Visi ant keturių“. Tai procedūra, kuomet žmogui ant keturių implantų uždedami visi vieno žandikaulio dantys. Šiuo metu tai vienas iš moderniausių gydymo metodų. Pats didžiausias procedūros privalumas yra tai, kad pacientui visi žandikaulio dantys atkuriami per dieną, todėl iš karto matomas džiuginantis rezultatas. 

 

Daugiau privalumų 

 

Be abejonės, žmogus gyventi pilnavertišką gyvenimą be dantų – negali. Būtent šios metodikos dėka, sukombinavus implantaciją, protezavimą bei danties šalinimus, žmogus ryte atėjęs su bloga situacija, vakare gali išeiti su naujais dantimis. Taip greitai atkuriama estetika ir funkcija iki šiol neturi analogų. Ši procedūra sąlyginai yra pats pigiausias būdas, kokio rezultato galima tikėtis ir ką galima sukurti su neišimamais protezais per tokį trumpą laiką. 

 

Visi pacientai vertinami 

 

Žmonės, atvykdami į kliniką nėra nusistatę tikslo įsidėti implanto. Pagrindinė priežastis dėl kurios atvyksta – balta šypsena, sveiki, tinkamai savo kramtymo funkciją atliekantys dantys. Gydytojo darbas nuspręsti kaip to pasiekti. Gydytojas L. Bradijevskis teigia, kad vos pamatęs, jog šį metodą galima pritaikyti, iš karto jį pasiūlo, supažindina su eiga, privalumais, kaina ir visais kitais niuansais, kuriuos reikia žinoti pacientui. 

 

„Mes atliekame kompiuterinę tomografiją, apsižiūrime kaulą, esamus dantis, įsivertiname kokia bus eiga, ką galima su esama situacija padaryti, kaip įstatyti implantus. Prieš procedūrą yra aptariami visi techniniai dalykai.“ – teigia gydytojas. 

 

Tinkamiausias sprendimas nenorintiems plokštelių 

 

Šį metodą odontologai rekomenduoja tiems, kurie turi nepilnavertiškus dantis. Tai dantys, su kuriais neįmanoma normaliai kramtyti, jų suprotezuoti kitais būdais ir reikia šalinti. Tinka ir pacientams, kurie dantų iš viso neturi. „Visi ant keturių“ metodas itin tinka tiems, kurie nenori nešioti išimamų protezų. Anksčiau tai buvo vienintelė opcija sudėti dantis – paprastos plokštelės, tačiau dabar pacientai tikrai gali pasirinkti gyvenimo būdą be vakarinio dantų ištraukimo iš burnos ir pamerkimo į vandens pilną stiklinę. 

 

Neįtikėtina patirtis 

 

Trenerė Joana Bartaškienė neatsidžiaugia į priekį pažengusia odontologija ir ragina visus nepamiršti, kokie žmogui yra svarbūs dantys. „Vyresniems žmonėms tai yra tiesiog neįtikėtina. Jokie papuošalai, briliantai ar drabužiai neatstos tiek jauno tiek mano amžiaus žmogaus šypsenos ir gražių, tvarkingų dantų. Jausmas, lyg per šešias valandas būtų išdygę nauji, gražūs dantys - didžiausia žmogaus puošmena“ 

 

 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Olivija
2020-11-06 10:32
Tikrai ydomu ar ymanomas toks dalykas,kad neturint dantų po 6 val.juos turi, o kokia tai būtų kaina,manau kosminė?