Apkūniausia Didžiosios Britanijos mergina keičia savo gyvenimą

Devyniolikmetė Džiordžija Davis per savaitę nusipirkdavo iki 20 kebabų ir kaskart užsisakydavo po du 1,5 litro „Coca Cola“ butelius.

Kai mergina priaugo tiek svorio, kad savarankiškai nebegalėjo atsistoti, tėvai nusprendė kreiptis pagalbos į medikus. Merginą reikėjo transportuoti į ligoninę, tačiau visų pirma statybininkams teko išgriauti namo sieną, nes Džordžija pro duris tiesiog netilpo.

Ligoninėje Džordžija buvo pasverta. Rezultatas nustebino net visko mačiusius medikus – svoris viršijo 330 kilogramų! Iškart buvo imtasi priemonių – pradėta taikyti griežtai kontroliuojama dieta. Per savaitę margina atsikratė net 19 kilogramų.

Albertas Altia (vaikinas, dirbantis greito maisto restorane, iš kurio mergina užsisakinėdavo maistą į namus), pasakojo, kad Džordžija dažniausiai užsisakydavo devynis didelius kebabus – du tėvams ir septynis sau. Pirmą kartą pristatydamas tokį didelį užsakymą, greito maisto restorano darbuotojas manė, kad namuose vyksta vakarėlis, nes jam net į galvą nešovė mintis, kad tiek gali suvalgyti vienas žmogus. Jis pabrėžė: „Aš per mėnesį septynių kebabų nesuvalgau, net dirbdamas kebabinėje!“

Toks merginos pomėgis turi ir dar vieną „sunkinančią“ aplinkybę – vienas didelis kebabas kainuoja apie 21 litą. Dideliais kiekiais užsakinėjant maistą, netgi per savaitę susidaro „apvali“ suma.


Merginos mama Leslė Davis ir patėvis Artūras Treloaras bandė dukrai padėti maitintis sveikai, bet pastebėjo, kad Džordžija slapta internetu užsisakinėja pyragus, gazuotus gėrimus ir greitą maistą. Merginos mama pasakojo: „Dažniausiai mes su Artūru žiūrėdavome televizorių poilsio zonoje, Džordžija sakydavo, kad eina pakvėpuoti į kiemą grynu oru, nes jos kambaryje labai karšta. Dabar mes jau žinome, kad atgal į savo kambarį ji lipdavo su pristatytu greito maisto restorano užsakymu.“

Šiuo metu Džordžija yra prijungta prie deguonies aparato, kol Princo Čarlzo ligoninėje jai atliekami įvairūs tyrimai. Ji kenčia nuo galybės komplikacijų, įskaitant diabetą, inkstų nepakankamumą, stuburo, sąnarių, odos problemas.

Gera žinia ta, kad mergina yra tvirtai pasiryžusi numesti svorio ir pasukti nauja linkme: „Man nusibodo būti tokia – noriu susigrąžinti gyvenimą“.

Visuomenės reakcija į panelės Džiordžijos hospitalizaciją nebuvo vienpusiškai teigiama. Neseniai mergina buvo priversta išsitrinti savo anketą „Facebook“ profilyje, nes nebegalėjo pakęsti patyčių. Buvo labai skaudžių ir merginai priešiškų pasisakymų, pavyzdžiui: „Esi tiesiog stora, tingi mergina, mėgstanti pyragus – tikiuosi, kad greitai mirsi“; „Tu – riebalų maišas, gyvenantis mokesčių mokėtojų sąskaita“. Džiordžijai išsitrynus anketą, tuoj pat prikurta fiktyvių, kuriose buvo ne ką mažiau įžeidžiančių komentarų.

Tačiau svarbiausia yra ne visuomenės nuomonė, o merginos sveikata. Džiugu, kad ligoninės atstovas pranešė, jog Džiordžijos būklė yra stabili.
 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
as
2012-09-10 18:53
„Tu – riebalų maišas, gyvenantis mokesčių mokėtojų sąskaita“
storuliams kurie net nepajuda ir ryja niekur nedirbdami is pasalpu,kurias aisku uzdirba paprasti zmones, tai neizeidimas,o fakto konstatavimas! o uz teisybe aisku,kad pikta