6 kūno šveitiklių receptai

Naudoti namuose gamintas priemones visada smagiau, negu pirktines, todėl šį kartą pasidalinsime keliais šveitiklių receptais. Jums nereikės labai brangių ir egzotiškų produktų, tačiau rezultatas maloniai nudžiugins – oda bus daug lygesnė, švelnesnė ir gražesnė.

Po dušo įmasažuokite pasirinktu šveitikliu odą, ir pajusite skirtumą. Pastaba: papildomai galima naudoti kempinę arba natūralių medžiagų plaušinę. Procedūrą patartina atlikti 1–2 kartus per savaitę.

Kavos šveitiklis. Po išgertos kavos likusius tirščius sumaišykite su trupučiu nerafinuoto augalinio aliejaus (taip pat tinka ir grietinė arba grietinėlė), pamasažuokite odą, po 10 minučių nuplaukite.

Šveitiklis su jūros druska. Sumaišykite 1 puodelį jūros druskos su puse stiklinės migdolų aliejaus. Druska turi būti gana smulki, kad nepažeistumėte odos. Pamasažuokite kūną sukamaisiais judesiais ir nusiprauskite.


Šveitiklis su druska, aliejumi ir prieskoniais. Jums reikės trupučio stambiai maltų juodųjų pipirų, cinamono, alyvuogių aliejaus ir rupios druskos. Toks šveitiklis puikiai valo odą ir gerina kraujotaką, pasižymi anticeliulitiniu poveikiu.

Avižinis šveitiklis. Sumalkite šiek tiek avižinių dribsnių kavamale ir sumaišykite su skystu medumi. Naudokite po maudynių.

Šveitiklis su cukrumi ir alyvuogių aliejumi. Sumaišykite šalto spaudimo alyvuogių aliejų su cukrumi ir pamasažuokite odą.

Šveitiklis su graikiniais riešutais. Labai gerai išmaišykite 1 stiklinę smulkintų graikinių riešutų, 3 šaukštus medaus ir 3 šaukštus pieno. Riešutai pasitarnaus kaip šveitiklis, o pienas ir medus puikiai pamaitins odą.

» Rašyti komentarą