6 grožio rutinos žingsneliai stipriosios lyties atstovams

@ Shutterstock

Ideali asmeninės vyrų higienos rutina visai nebūtinai turi būti sudėtinga – tereikia išsirinkti keletą kokybiškų produktų ir žinoti, kaip juos tinkamai naudoti. Todėl dalinamės keliais patarimais vyrams, kaip prausiantis duše geriausiai pasirūpinti savo oda ir plaukais.

1 žingsnis: plaukai

Plaukų priežiūra turėtų rūpėti ne tik moterims. Rinkitės šampūną, kuris palaiko plaukus stiprius ir sveikus. Taip pat rekomenduotina reguliariai apsikirpti ir nepamiršti, kad naudojant mažiau plaukų formavimo priemonių dažniausiai galima pasiekti geresnių rezultatų. Tai, kad pirmiausia bus pasirūpinta plaukais, reiškia, jog tęsiant dušo rutiną ant odos neliks jokių šampūno likučių.

2 žingsnis: kūno oda

Kokybiška dušo želė kruopščiai pašalina nešvarumus ir padeda išvengti odos išsausėjimo. Geriau naudoti drėkinamąjį dušo gelį, kurio drėkinamosios savybės yra ypač svarbios vyrams, kurių oda yra jautri, išsausėjusi ir skilinėjanti. Reikėtų naudoti švelnų kūno prausiklį tam, kad šis praturtintų odą ir ją drėkintų prausimosi duše metu.

3 žingsnis: veidas


Kol prausiamasi duše, veidas turėtų būti plaunamas vėliausiai, mat drėgnas veido paviršius paskui pagerins jo skutimą. Patartina naudoti drėkinamuosius veido prausiklius ir juos nuplauti ne karštu, bet šiltu vandeniu, nes tai padės sumažinti odos sausėjimą. Taip pat svarbu nepamiršti nuprausti ir barzdos – tam galite naudoti tą patį veido prausiklį ar šampūną. Tačiau reikėtų užtikrinti, kad valant barzdą nebus padauginta valomosios priemonės, nes tai gali visiškai pašalinti natūralius aliejus, palaikančius veido plaukelius sveikus.

4 žingsnis: skutimasis

Dušo garai gali suminkštinti veido plaukelius, taigi skustuvas slys lengviau. Kad skutimas būtų švarus ir tikslus, nereikia stipriai spausti skustuvo. Rekomenduotina skustis švelniais judesiais, kad veido oda nebūtų sudirginta. Svarbiausia yra skusti plaukų augimo kryptimi – tai padės išvengti bėrimo.

5 žingsnis: po skutimosi

Balzamo ar bet kokios kitos drėkinamosios priemonės naudojimas po skutimosi gali sumažinti veido odos sudirgimą ir apsaugoti nuo įaugusių plaukelių. Prieš tepant drėkinamąją priemonę, būtina palaukti keletą minučių tam, kad oda atsigautų. Veido odai gali prireikti apie 48 valandų sugyti po skutimosi, todėl jos intensyvus drėkinimas minėtu laikotarpiu yra geriausias būdas apsisaugoti nuo tolesnio sudirgimo.

6 žingsnis: dezodorantas

Po dušo ir prieš naudojant dezodorantą ar antiperspirantą svarbu leisti kūnui atvėsti, mat tai padės atsiskleisti visam minėtų priemonių potencialui. Karštas dušo vanduo atveria odos poras, o tai sumažina tikimybę, kad oda pasisavins antiperspirantą. Rekomenduotina rasti tinkamą dezodorantą, kuris ne tik kovoja su išsausėjimu, bet ir suteikia ilgalaikę apsaugą bei šviežią kvapą. Svarbu turėti omenyje, kad antiperspirantai ir dezodorantai yra skirtingos priemonės, taigi stipresnei apsaugai patartina rinktis antiperspirantą.

» Rašyti komentarą