Tikroji grožio paslaptis – pozityvus mąstymas

Tikroji grožio paslaptis – pozityvus mąstymas

Kiekviena moteris nori būti graži, o ypač per šventes, kuomet susitinka su seniai matytais giminaičiais ir bičiuliais.
 
Nors kalbant apie grožį dažniausiai kyla mintys apie išvaizdą, norint būti žaviai pirmiausia reikėtų ne pulti į rūbų ar kosmetikos parduotuves, o skirti dėmesio sau.
 
Grožis sklinda iš vidaus
 
Pasak grožio ir sveikatos specialistų, norint turėti gražią odą, plaukus, pirmiausia reikia galvoti apie tai, kas patenka į mūsų organizmą iš išorės.
 
„Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, ką valgome, nes maistinės medžiagos, kurias gauname su maistu, daro labai didelę įtaką tiek mūsų odos, plaukų, nagų būklei, tiek visam organizmui, imunitetui. Žiemą reikėtų vartoti žuvų taukus, daugiau dėmesio skirti antioksidantams, nepamiršti valgyti vaisių ir daržovių“, - sako „Norfos vaistinės“ vaistininkė Aušra Meškauskaitė.
 
Mūsų išvaizdą labiausiai veikia aplinka, todėl reikia nuolat tinkamai prisiderinti prie besikeičiančių sezonų, maisto bei organizmo poreikių.
 
„Kalbant apie kosmetiką, žiemą reikėtų rasti sau tinkamą kremą, kuris būtų skirtas naudoti žvarbesniu oru. Taip pat būtina atkreipti dėmesį į plaukų priežiūros priemones, nes žiemą, keičiantis oro sąlygoms, plaukai sausėja, ima elektrintis. Esant reikalui, visada reikia drąsiai kreiptis į specialistus – vaistininkus ar kosmetologus, kurie padės išspręsti iškilusias problemas“, - sako vaistininkė.
 
Anot jos, grožiui svarbu ne tik kokybiška kosmetika ar subalansuota mityba, bet ir bendra moters savijauta bei pozityvus mąstymas.
 
„Svarbu sustyguoti savo mintis ir darbus taip, kad kasdienis krūvis nebūtų per didelis. Reikia išmokti atsirinkti tai, kas svarbiausia ir daugiau dėmesio skirti sau, ne vien tik šeimai ir darbams. Pavyzdžiui, reikėtų skirti laiko gerai knygai ar koncertui ir taip atnaujinti savo mintis. Prasmingas, malonus laisvalaikis labai stiprina pozityvų mąstymą. Svarbiausia stengtis nuolat tobulėti, vis atrasti kažką naujo, kas neleistų sustoti vietoje“, - sako A. Meškauskaitė.
 
Reikia dirbti su savimi
 
Pozityvus mąstymas gali labai daug: jis padeda greičiau pasiekti savųjų tikslų, pastebimai pagerina gyvenimo kokybę, įkvepia ryžto imtis naujų veiklų. Teigiami psichologiniai pokyčiai atsispindi ir išvaizdoje bei savijautoje – atsipalaiduoja veido raumenys, laikysena tampa tiesesnė, pagerėja virškinimas, rečiau skauda galvą, tampa lengviau bendrauti su aplinkiniais, nudirbti dienos darbus.
 
Pozityvus mąstymas yra pagrįstas savitaiga, taigi, jis neatsiranda savaime – reikia nuolat su savimi dirbti. Išbandę keletą veiksmingų pozityvaus mąstymo technikų, galėsite džiaugtis ne tik geresne nuotaika, bet ir stipresne sveikata, išvengti ligų.
 
Pozityvios mintys ir žodžiai. Mąstykite ir kalbėkite tik pozityviai. Nebarkite savęs ir nepasiduokite savigailai, o verčiau kartokite sau „aš galiu“, „aš moku“, „aš sugebu“, „aš tai padarysiu“. Netrukus tai taps įpročiu, kuris labai palengvins jūsų kasdienybę. Stenkitės kuo dažniau galvoti apie gerus dalykus, pasidžiaukite savo sėkme, pagirkite save už puikiai atliktą darbą. Užsirašykite asmeninius pasiekimus, o vėliau karts nuo karto juos paskaitinėkite. Savo kalboje naudokite kuo daugiau teigiamus jausmus, šypseną ir ryžtą keliančių žodžių. Įkvėpkite kitus – tegul žmonės, esantys šalia jūsų, semiasi optimizmo ir patiki jūsų sėkme. Negatyvių žodžių vartokite kuo mažiau, nes jie tik mažina pasitikėjimą savimi ir menkina jus kitų akivaizdoje.
 
Naudinga veikla.
Kasdien perskaitykite bent po puslapį jus įkvepiančios knygos, žiūrėkite jus įkvepiančius filmus, lankykite jums įdomius spektaklius, klausykitės jums patinkančios muzikos. Kurkite aplink save tokią aplinką, kuri jums patinka. Venkite negatyvių žinių, kriminalinių TV laidų, neigiamų straipsnių ir piktų žmonių. Aplinka ir veikla mus formuoja, todėl verta atsirinkti tik tai, kas daro teigiamą įtaką.
 
Išpuoselėta išvaizda. Kasdien stenkitės patikti sau ir skirti dėmesio išvaizdai: pradedant  laikysena, šukuosena, makiažu, nagais, baigiant drabužiais, aksesuarais ir batais. Žmones pasitikite su nuoširdžia šypsena. Visa tai didina pasitikėjimą savimi, o taip pat kitų žmonių pagarbą. Mankštinkitės ir sveikai maitinkitės: raskite sporto šaką ir dietą, teikiančias jums malonumą. Fizinė veikla ir sveika mityba teikia energijos ir žvalumo, stiprina imunitetą.
 
Įsivaizduokite rezultatą. Nuolat įsivaizduokite laukiamą rezultatą – pokyčius ar pojūčius. Matykite save laimingą, pasiekusią užsibrėžtus tikslus. Tai išties veiksminga.

Komentarai (1)

* 2016-12-16 17:45
Rimtai? Grozis, tai pozityvus mastymas, tada mano drauge turetu buti baisuokle, nes jokio pozityvumo pas ja nera, viskas juoda, bet atrodo super, 10 metu maziau, negu ju turi, rauksliu beveik nera, veidukas lygus, grazuoliu grazuole, net baltas pavydas ima.Va taip.