Keturi vitaminai kokybiškesniam lytiniam gyvenimui

Keturi vitaminai kokybiškesniam lytiniam gyvenimui

Į maistinių medžiagų, gerinančių lytinio gyvenimo kokybę, sąrašą pateko vitaminai, kurių galima įsigyti bet kurioje vaistinėje (ir, žinoma, parduotuvėje – jeigu kalbame apie natūralius šaltinius). Gydytojai šiomis dienomis paskelbė, kad sumažėjęs vyrų ir moterų lytinių hormonų lygis tiesiogiai priklauso nuo kai kurių vitaminų stygiaus. Lytiniam gyvenimui patys svarbiausi yra šie komponentai: vitaminai E, C, ir A, taip pat B grupės vitaminų kompleksas.

Kodėl būtent jie?

Daugybė atliktų tyrimų rodo, kad vitaminas E yra bene pats geriausias pagalbininkas, kovojantis su daugeliu sveikatos problemų. Jis padeda organizmui palaikyti organizmo darbingumą bei tonusą, yra reikalingas kraujotakos sistemai. Na, o gera kraujotaka savo ruožtu užtikrina sveiką lytinį potraukį ir erekciją. Norintiems papildyti šio vitamino atsargas, specialistai rekomenduoja valgyti riešutus, kivius, mangus ir pomidorus. Be to, vitamino E gausu bet kuriame augaliniame aliejuje.

Vitaminas C kovoja su laisvaisiais radikalais, sukeliančiais intymiame gyvenime labai daug problemų. Daugiausia askorbo rūgšties yra kiviuose ir šviežiose uogose.

B grupės vitaminų komplekse yra būtinų lytinei sveikatai vitaminų B1, B5 ir B12 (beje, pastarasis itin naudingas tiems, kuriems intymiame gyvenime viskas klojasi nelabai gerai). Tiesa, reikalingi jie ir normaliai nervų sistemos veiklai.

Vitaminas A užkerta kelią lytinių hormonų stygiui, o tai labai svarbu, kad vyrų sėklidės ir moterų kiaušidės tinkamai atliktų savo darbą. Daugiausia šio vitamino turi abrikosai ir mangai.

Komentarai (9)

ne viktoras 2015-09-16 10:33
Kaip ir kitus vaistus, parduoda vaistines, nors matau, kad platinama ir internetu... Daugiau informacijos apie siuos vaistus galima rasti kad ir cia: w ww .goo. gl/qy5bn0 Paminesiu, jog nepaisant to, jog atitolina ejakuliacija, sie vaistai nesukelia lytinio saltumo.
ne viktoras 2015-09-16 10:33
Atsizvelgiant į tai, kokie poreikiai, vartojama dozemis po 30-60mg. Priligy parduodamas tabletemis, kurias tereikia uzgerti vandeniu. Geriausiai veikia po 1-3val.
ne viktoras 2015-09-16 10:33
Be to, priligy, galima sakyti, sveikiau uz tuos visus papildus, mat greitai salinasi is organizmo, neturi sveikatai pavojingu ir uzsilaikanciu organizme medziagu savo sudety. Veikia konkrecia problema, neisbalansuoja visos organizmo veiklos.
ne viktoras 2015-09-16 10:32
Bandziau as visokius vitaminus, papildus, neva turincius pagerinti istverminguma lovoje. Bet kaip kamavo prieslaikine ejakuliacija, taip ir toliau kankinausi su ja. Tik neseniai suzinojau, kad yra vieninteliai vaistai, skirti siai bedai spresti. Iskart isbandziau Priligy ir vartoju iki siol kai tik reikia. Visada, esant poreikiui, prailgina lytinio akto kokybe. Kiekviena tab veiksmingai veikia vos po valandeles- kitos nuo isgerimo.
Zirzius 2015-07-20 00:00
Pats vartoju po 100mg, bet dozės gali svyruoti nuo 50 iki 200mg- pagal poreikį ir sveikatą. O pati Spedra gerai toleruojama, nepalyginsi su panašaus veikimo vaistais, kurie turi daug šalutinių poveikių. O šiuos galima vartot net sergantiems inkstų, kepenų ir pan sunesnėm ligom, taip pat vartojant kitus vaistus.
Zirzius 2015-07-19 23:59
Tiesa, veikimas trunka net daugiau kaip 6val, todėl galima mylėtis kelis kartus, papildomai nieko gerti nebereikia. Pastovus vartojimas irgi nereikalingas, grafikų nėra. Išgeriama pagal poreikį ir tiek.
Zirzius 2015-07-19 23:59
Iš tiesų labai gerai, kad taip paprastai galima profilaktiškai rūpintis savo lytine sveikata. Bet kai jau atsiranda ir rimtesnių problemėlių, be vaistų neapsieisi. Išbandžiau daug papildų, skirtų gerinti erekciją, bet nepasiekiau reikiamo rezultato, kol nepradėjau vartoti Spedros (avanafilio). Padeda greičiau susijaudinti ir išlaikyti geresnę erekciją tiek, kiek tik reikia. O suveikia vos per ketvirtį valandos.
youtube 2012-07-04 21:49
RELIGIJA - APGAULES KARALIENE video pavadinimu youtubeje,SUSIRANDAT!
na matote 2012-07-02 23:40
tikejausi kad pagerinti lytini gyvenima galeciau su tokiom keturiom merginom iskarto
o cia tik kaip visada patarimai vitaminai
as noriu su 4 merginom...

Ar žinote, kad...

JAV specialistai teigia, kad gripas gali kelti daug didesnį pavojų negu raupai ar juodligė – jie nustatė, kad esama ryšio tarp gripo ir mirtinų infarkto atvejų, ir tvirtina, jog su gripu susijusių mirčių esama keturis kartus daugiau, negu iki šiol teigta.

Kitas faktas