Kaip prižiūrėti akinius, kad jie tarnautų ilgai?

Partnerio turinys
Šis turinys inicijuotas projekto partnerio
Kaip prižiūrėti akinius, kad jie tarnautų ilgai?

Anksčiau ar vėliau visi daiktai nusidėvi – ne išimtis ir akiniai. Laida „Sveikata.lt“ ir optikos salonas „Fielmann“ dalinasi patarimais, kaip prižiūrėti akinius, kad jie tarnautų ilgai.

 

Nekalti, pavieniai nusižengimai nesilaikant akinių priežiūros ar naudojimo taisyklių padaro savo ir ilgainiui nežymios deformacijos tampa didelėmis, kurios gali turėti įtakos matymo kokybei. Specialistai teigia, jog siekiant to išvengti, trumpas apsilankymas optikoje turi tapti įpročiu, kadangi laiku pastebėjus mažas deformacijas, jas galima lengvai ištaisyti. Dalinamės patarimais, kaip atlikti akinių SPA tiesiog namuose.

 

Visi akinių nešiotojai turėtų atsakingai prižiūrėti savo turimus akinius, nes tik tinkama akinių priežiūra užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką. Prižiūrėti reikėtų ne tik korekcinius ar saulės akinius, bet ir tuos, kurie yra nešiojami kaip stiliaus detalė. Nepamirškite, jog net ir tokiems akiniams turėtų būti naudojami optiniai lęšiai, kadangi demonstraciniai lęšiai gali turėti neigiamos įtakos regėjimui.

 

Plačiau apie akinių priežiūrą žiūrėkite laidos „Sveikata.lt“ rubrikoje „Matyk raiškiai“.

Komentarai