Kaip po žiemos išvalyti organizmą

Kaip po žiemos išvalyti organizmą

Žiemą mūsų organizmas stengiasi sukaupti kaip galima daugiau energijos, reikalingos kovoti su šalčiu. Nenuostabu, kad daugelis šiuo periodu valgo kaloringesnį maistą, ir, žinoma, priauga vieną kitą nereikalingą kilogramą... Juk fizinis aktyvumas neretai būna daug mažesnis, mes mieliau sėdime šiltuose namuose, negu einame kur nors bent jau pasivaikščioti. Be to, trumpos dienos lemia tai, kad mums norisi ilgiau pamiegoti. Visa tai daro įtaką mūsų figūrai, veido spalvai ir plaukų būklei.

Tikriausiai šios priežastys puikiai žinomos kiekvienam, tačiau svarbu suprasti, kad tai – tik ledkalnio viršūnė. Pagrindinė problema slypi mūsų organizme – čia kaupiasi toksinai, riebalai, cholesterolis ir kiti sveikatos priešai, darantys neigiamą įtaką mūsų vidaus organų būklei ir normaliai veiklai. Galiausiai nukenčia širdis, sąnariai, skrandis, kepenys. Išeitis tik viena – organizmo valymas.

Jums padės vanduo

Bet kokio valymo pagrindas yra pakankamo vandens kiekio suvartojimas. Jums tikriausiai jau ir taip seniai žinoma, kad per dieną suaugusiam žmogui būtina išgerti bent 2 litrus švaraus negazuoto vandens. Ir tai – neskaičiuojant arbatos, kavos ar kitų taip mėgstamų gėrimų.

Vandenį geriausia gerti tuščiu skrandžiu. Tai padeda iš organizmo pašalinti toksinus. Prieš pusryčius patartina išgerti dvi stiklines virinto arba giliųjų gręžinių vandens, o valgyti tik praėjus porai valandų. Į vandenį galima įspausti citrinos sulčių arba įdėti arbatinį šaukštelį medaus.

Likus porai valandų iki pietų taip pat patartina išgerti dvi stiklines vandens. Prieš miegą galima išgerti vandens ir aktyvintos anglies – tai padės užkirsti kelią naujų kenksmingų medžiagų kaupimuisi vidaus organuose ir pašalinti tas, kurios jau susikaupė.

2 psl. »

Komentarai (5)

Maryte 2012-10-01 09:24
En la terapia de desintoxicación con frutas, destacan las uvas, recordemos que son más efectivas aquellas que tiene semillas por contener éstas el gérmen de la vida, las zanahorias, la piña, las tunas, el mango, la sandia, la pera, el durazno, el tamarindo, el nìspero, algunas frutas cítricas, etc.

Algo muy sencillo y fàcil de realizar para que usted sienta un cambio positivo hasta en su caràcter: realice durante 3 dìas lo siguiente: sólo ingiera fruta o frutas de la estación alimentándose unic
rima 2012-04-06 10:05
manau po žiemos oragnizmą ne tik išvalyti, bet ir stiprinti reikia. Kai imunitetas nulinis, juk tada visokios ligos puola.
Organizmą stiprina tinkamai pasirinkti vitaminai ir maisto papildai: vitaminai A, B, C, žuvų taukai, gerosios bakterijos, bičių produktai.
http://www.lrytas.lt/-13336124231333058906-pavasariniai-organizmo-stiprintojai-kas-jie.htm
silva 2012-03-28 15:47
o as va, kai jauciu, jog organizmas apsunkes, laikausi grikiu dietos. tris dienas is eiles valgau grikius virtus su naturaliu jogurtu... skanu, sveika.. bet daugiau kaip tris dienas be mesos negaliu :)) siaip po tokios dietos jauciuosi geriau :)
Rimante 2012-03-20 16:34
Na, aš iškrovos dienų nedarau, bet vandens tikrai daugiau geriu ir sportuoju. Savaime suprantama ir valgau ne tokį kaloringą maistą, nes organizmas atšilus orui reikalauja mažiau kalorijų
Marina 2012-03-20 16:32
Aš nuo pavasario kartą per savaitę pradedu daryti iškrovos dienas, kurių metu geriu tik vandenį. Siulau ir kitiems išbandyti :)

Ar žinote, kad...

Viename kvadratiniame pažasties odos centimetre gali būti iki 500 milijonų bakterijų

Kitas faktas