Kaip patiems rasti geriausią būdą sulieknėti?

Kaip patiems rasti geriausią būdą sulieknėti?

Naujos lieknėjimo metodikos dygsta kaip grybai po lietaus, bet universalių nėra – kiekvienas turi rasti savo „receptą“.

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) teigia, kad pagrindinės svorio augimo priežastys yra tik trys: per kaloringas maistas, per didelės porcijos ir per daug tingus gyvenimo būdas. Viskas paprasta, ir jokios mistikos čia nėra. Visa individuali lieknėjimo programa paremta 4 etapais.

1. Atsisakykite dietų

Daugelis mūsų vis dar tiki stebuklingais lieknėjimo metodais, padedančiais per itin trumpą laiką atsikratyti daug svorio – mums atrodo, kad galima keletą dienų pasikankinti ir atrodyti kaip modeliui. Deja, viskas visai ne taip, ir už tokius ekstremalius lieknėjimo būdus tenka brangiai sumokėti savo sveikata.

Šiandien beveik kiekviena save gerbianti dailiosios lyties atstovė įsitikinusi, kad jai reikia laikytis dietos, bet net ir prisivertus – efektas laikinas.... Numesti kilogramai anksčiau ar vėliau grįžta, ir dar su kaupu. Visai kas kita – racionalus gyvenimo būdo ir įpročių keitimas.

2. Ieškokite svorio augimo priežasčių

Šis užsiėmimas gali būti netgi labai įdomus – kaip tikras detektyvinis tyrimas, savo asmeninio gyvenimo analizė.

Jeigu svoris auga, tai reiškia, kad energijos gaunate daugiau, negu išeikvojate. Išsiaiškinus priežastis ir pasekmes nereikalingi kilogramai nustoja augti ir pradeda tirpti.

Norint sulieknėti neretai užtenka pakoreguoti vos vieną kitą įprotį, tačiau niekas geriau už jus nežinos, kokį būtent. Jūs žinote savo gyvenimo būdą, vadinasi, galite nespėliodami ir apsieidami be kardinalių priemonių „pataikyti tiesiai į dešimtuką“. Beje, ne vienas tyrimas parodė, kad kuo radikalesnės permainos, tuo didesnė tikimybė, kad pasiekti rezultatai bus laikini.

2 psl. »

Komentarai (1)

Reda 2016-12-07 14:33
Sveiki, esu didelė smaližė, todėl su svoriu kariauju danžnai:) man labiausiai padeda chromas, geriu Bio-Chromium PharmaNord firmos, nes juos geriant mažiausiai norisi saldumynų, todėl lengva jų atsiskyti ir numesti svorio.

Ar žinote, kad...

Viename kvadratiniame pažasties odos centimetre gali būti iki 500 milijonų bakterijų

Kitas faktas