Kaip pasidaryti pieštukinį dezodorantą

Kaip pasidaryti pieštukinį dezodorantą

Šis rankų darbo pieštukinis dezodorantas apsaugos jus nuo nemalonaus prakaito kvapo netgi geriau, negu daugelis pirktinių. Ir pasidaryti jį visai nesunku!

Reikės: 6 šaukštų kokosų aliejaus, po 4 šaukštus valgomosios sodos ir kukurūzų krakmolo, kelių lašų antibakterinėmis savybėmis pasižyminčių eterinių aliejų (pavyzdžiui, arbatmedžių, levandų, citrinų – visus juos galima maišyti vienus su kitais, pasidaryti savo aromatą).

Paruošimas: gerai sumaišykite sodą ir kukurūzų krakmolą. Galima permalti kavamale ir persijoti. Pašildytą aliejų sumaišykite su  eteriniais aliejais, suberkite miltukus, gerai išmaišykite, sudėkite į indelį ir palikite sustingti.

Naudojimas: tepkite švarias sausas pažastis, palaukite kelias minutes, kol aliejus susigers, ir apsirenkite. Jei dezodoranto užtepėte per daug, likutį sugerkite popierine servetėle. Dezodorantas tinka visam kūnui.

Svarbu: nuo prakaitavimo ši priemonė, deja, neapsaugos, tačiau prakaito kvapo nesijaus net ir po visos dienos. Eteriniai aliejai – nebūtina sudėtinė dalis, tačiau pagerina dezodoranto poveikį. Jeigu esate jiems alergiški, į dezodorantą galite ir nelašinti. Kad dezodorantas būtų kietesnis, pakaitintame aliejuje galima ištirpinti truputį natūralaus bičių vaško.

Komentarai

Ar žinote, kad...

Visam kojos nagui užaugti reikia 12-18 mėnesių.

Kitas faktas