Gydytojai: šiuolaikinis ligų sprendimas – organizmo disbalanso tyrimas

Gydytojai: šiuolaikinis ligų sprendimas – organizmo disbalanso tyrimas

Nuolatinis nuovargis, miego sutrikimai, stresas, varginančios odos problemos, pasikartojančios peršalimo ligos ir dar eilė kitų nepageidaujamų simptomų, kuriuos vis dažniau patiria šiuolaikinis žmogus, gali signalizuoti apie jo organizmo disbalansą, tvirtina gydytojai.
 
Kaune naujai duris atvėrusioje modernioje kraujo tyrimų laboratorijoje „Kraujoanalize.lt“ susirinkę įvairių sričių medikai diskutavo apie pirmines daugelio ligų bei blogos savijautos priežastis, naujausias analizės galimybes ir būdus, kaip ištirti ne tik esamus sveikatos sutrikimus, bet ir užkirsti jiems kelią ateityje.
 
Organizmo disbalanso tyrimas – būdas atskleisti ligos priežastis
 
Kraujo tyrimų laboratorijoje pristatyti naujausi kompleksiniai kraujo tyrimai, kurie naudingi ne tik aiškinantis žmogaus sveikatos sutrikimus, bet ir identifikuojant jų priežastis. Vienas tokių tyrimų – organizmo disbalanso tyrimas. Atlikdama šį išskirtinį tyrimą laboratorija „Kraujoanalize.lt“ glaudžiai bendradarbiauja su gydytojais, savo veikloje taikančiais ir endobiogenikos metodą, todėl gali pasiūlyti ne tik ypač kokybišką bei profesionalų tyrimų atlikimą, bet ir užregistruoti pacientą tolimesnei gydytojo konsultacijai.
dr. Danielius Serapinas 

dr. Danielius Serapinas


Profesorius genetikas dr. Danielius Serapinas, vertindamas organizmo disbalanso tyrimą pasidžiaugė, kad gydytojai vis dažniau taiko individualų kompleksinį gydymą pacientams. Anot jo, tai leidžia ne tik sėkmingiau gydyti sudėtingas ligas, bet ir užkirsti joms kelią kur kas anksčiau, nei jos pradeda reikštis nepageidaujamais simptomais.
 
„Džiugu, kad pasaulinė praktika, kuomet gydytojas susikoncentruoja ne tik į gydymą, bet ir aiškinasi ligos priežastis, kruopščiai išanalizuoja žmogaus gyvenimo būdą, ligos anamnezę, remiasi plataus spektro kraujo tyrimais, populiarėja ir Lietuvoje“, – kalbėjo prof. dr. D. Serapinas.

2 psl. »

Komentarai