Dalykai, kurių būtina atsikratyti iki Naujųjų

Dalykai, kurių būtina atsikratyti iki Naujųjų
@ Pixabay

Kiekvienas žmogus turi savų rūpesčių ir problemų, kurias stengiasi išspręsti iki metų pabaigos, kad skolų ir blogos nuotaikos našta nekliudytų atversti naują gyvenimo lapą. Ko būtina suspėti atsikratyti?

Paleiskite tuos, su kuriais jums ne pakeliui. Pavyduoliai, linkintys pikto, buvę mylimieji ir tiesiog nemalonūs žmonės nepadarys jūsų laimingų. Išmokite jiems pasakyti „ne“ ir atsisveikinkite su jais visiems laikams. Sutikite Naujuosius palikę praeityje viską, ko jums nebereikia, visas nuoskaudas ir priekaištus. Atsikratyti susikaupusio negatyvo jums padės koks nors jūsų pasirinktas ritualas. Ir nesukite sau galvos apie tai, kaip šie žmonės gyvens be jūsų.

Sutikite Naujuosius atnaujinę interjerą. Atsikratykite senų ir nepatogių baldų, susitvarkykite sandėliuką, išmeskite visą susikaupusį šlamštą. Be gailesčio meskite lauk viską, ko jums nebereikia, kuo nesinaudojate. Perstumkite baldus, pasidarykite kosmetinį remontą – tai padės jums jaustis namuose geriau, jaukiau ir patogiau.

Grąžinkite senas skolas. Jei negalite to padaryti – atiduokite bent jau dalį. Pabaikite viską, ką žadėjote, neatidėkite to vėlesniam laikui – taip išvengsite negatyvo, kuris neišvengiamai persekioja, kai ką nors atidedate. Jei ketinote taisyti ar nusipirkti kokį nors daiktą – nelaukite švenčių, padarykite tai dabar.

Įveikite savo baimes. Jei negalite susidoroti su savo fobijomis patys, kreipkitės į specialistus. Atminkite, kad dažniausiai mus gąsdina nežinomybė ir neapibrėžtumas. Ženkite pirmą žingsnį, kad įveiktumėte save, ir pasiekti tikslo jums bus daug lengviau. Baimė kausto žmones, juos slegia ir neleidžia jiems atsiskleisti, tobulėti, judėti pirmyn.

Atsikratykite žalingų įpročių. Jei nuolat vėluojate – kelkitės anksčiau, mokykitės taupyti laiką, racionaliai paskirstyti jėgas. Mesti rūkyti geriau tiesiog čia ir dabar. Nepasiduokite savo silpnumui, ugdykite valią ir kovokite dėl savo sveikatos ir gerovės.

2 psl. »

Komentarai

Ar žinote, kad...

Viename kvadratiniame pažasties odos centimetre gali būti iki 500 milijonų bakterijų

Kitas faktas