Apkūniausia Didžiosios Britanijos mergina keičia savo gyvenimą

Apkūniausia Didžiosios Britanijos mergina keičia savo gyvenimą

Devyniolikmetė Džiordžija Davis per savaitę nusipirkdavo iki 20 kebabų ir kaskart užsisakydavo po du 1,5 litro „Coca Cola“ butelius.

Kai mergina priaugo tiek svorio, kad savarankiškai nebegalėjo atsistoti, tėvai nusprendė kreiptis pagalbos į medikus. Merginą reikėjo transportuoti į ligoninę, tačiau visų pirma statybininkams teko išgriauti namo sieną, nes Džordžija pro duris tiesiog netilpo.

Ligoninėje Džordžija buvo pasverta. Rezultatas nustebino net visko mačiusius medikus – svoris viršijo 330 kilogramų! Iškart buvo imtasi priemonių – pradėta taikyti griežtai kontroliuojama dieta. Per savaitę margina atsikratė net 19 kilogramų.

Albertas Altia (vaikinas, dirbantis greito maisto restorane, iš kurio mergina užsisakinėdavo maistą į namus), pasakojo, kad Džordžija dažniausiai užsisakydavo devynis didelius kebabus – du tėvams ir septynis sau. Pirmą kartą pristatydamas tokį didelį užsakymą, greito maisto restorano darbuotojas manė, kad namuose vyksta vakarėlis, nes jam net į galvą nešovė mintis, kad tiek gali suvalgyti vienas žmogus. Jis pabrėžė: „Aš per mėnesį septynių kebabų nesuvalgau, net dirbdamas kebabinėje!“

Toks merginos pomėgis turi ir dar vieną „sunkinančią“ aplinkybę – vienas didelis kebabas kainuoja apie 21 litą. Dideliais kiekiais užsakinėjant maistą, netgi per savaitę susidaro „apvali“ suma.

Merginos mama Leslė Davis ir patėvis Artūras Treloaras bandė dukrai padėti maitintis sveikai, bet pastebėjo, kad Džordžija slapta internetu užsisakinėja pyragus, gazuotus gėrimus ir greitą maistą. Merginos mama pasakojo: „Dažniausiai mes su Artūru žiūrėdavome televizorių poilsio zonoje, Džordžija sakydavo, kad eina pakvėpuoti į kiemą grynu oru, nes jos kambaryje labai karšta. Dabar mes jau žinome, kad atgal į savo kambarį ji lipdavo su pristatytu greito maisto restorano užsakymu.“

2 psl. »

Komentarai (1)

as 2012-09-10 18:53
„Tu – riebalų maišas, gyvenantis mokesčių mokėtojų sąskaita“
storuliams kurie net nepajuda ir ryja niekur nedirbdami is pasalpu,kurias aisku uzdirba paprasti zmones, tai neizeidimas,o fakto konstatavimas! o uz teisybe aisku,kad pikta ;)

Ar žinote, kad...

Širdies ir kraujagyslių ligos – sveikatos sutrikimas, kasmet nusinešantis daugiausia žmonių gyvybių.

Kitas faktas