Antsvorį lemiančios klaidos

Antsvorį lemiančios klaidos
@ Shutterstock

Trokštančios atsikratyti antsvorio dailiosios lyties atstovės dažnai griebiasi pačių įvairiausių priemonių, tačiau norimo rezultato taip ir pasiekia. Nejaugi tai taip sudėtinga? Viso to paslaptis – klaidos, kurių neretai net nepastebite, o jos, pasirodo, labai reikšmingos.
 
„Suvokus savo neteisingus žingsnius lieknėjant pastebėsite, kaip šis tikslo siekimas gali būti kur kas lengvesnis ir greitesnis nei įsivaizdavote. Svarbiausia, neapgaudinėti savęs ir pripažinti savo klaidas, silpnybes, su kuriomis susiduria dažna moteris“, – sako mitybos specialistė, asmeninė trenerė Jūratė Gliožerienė.
 
1.Suvalgiusios vieną saldainį manote, kad visa diena sugadinta ir toliau be sustojimo valgote
 
Siekiant sulieknėti visiškai atsisakyti saldumynų nereikia, kadangi gyvenimas ir taip per trumpas, jog neleistume sau akimirkų, kurios mums teikia malonumą. Vis dėlto, svarbu atsiminti, jog visur reikalingas balansas.
 
„Šioje situacijoje reikia atkreipti dėmesį į tai, koks maistas sudaro didžiąją dalį dienos valgymų. Jeigu per kavos pertraukėlę suvalgysite nedidelį pyragaitį ar porą saldainių, tai būtų aukso viduriukas tarp puikios fizinės ir psichologinės būklės lieknėjant.
 
Pirktinius skanėstus geriausia būtų keisti naminiais gaminiais, kadangi namuose kepant pyragą žinosite, ko ir kiek įdedate, nenaudojant jokių žalingų priedų. Pavyzdžiui, naminis obuolių pyragas būtų vienas iš tinkamiausių pasirinkimų norint paskanauti ir pasimėgauti saldžia akimirka, o jei dar naudosite kokybiškus miltus, kaip avižų arba pilno grūdo, ne tik pasmaližiausite, bet ir gausite maistingų medžiagų“, – pataria mitybos specialistė.
 
2.Užsibrėžiate per didelius tikslus, dėl kurių prarandate motyvaciją

2 psl. »

Komentarai

Ar žinote, kad...

Viename kvadratiniame pažasties odos centimetre gali būti iki 500 milijonų bakterijų

Kitas faktas