15 požymių, kad jūsų organizmui reikia pagalbos

15 požymių, kad jūsų organizmui reikia pagalbos

Žmogaus organizmas labai sudėtingas ir nuostabus – jame vienu metu vyksta nesuskaičiuojama daugybė įvairiausių procesų. Jeigu gi jo veikla sutrinka, mes labai greitai pajuntame, kad kažkas ne taip. Deja, į tai labai dažnai žiūrima pro pirštus... O juk išsprendus problemą kaip galima anksčiau, išvengiama komplikacijų, sutaupoma daug laiko, jėgų ir pinigų. Kokius gi signalus siunčia mūsų organizmas ir kaip juos interpretuoti?
 
Sausa oda
 
Organizmui trūksta vitamino E. Papildyti jo atsargas galima įtraukus į savo valgiaraštį riešutų, riebios žuvies ir augalinių aliejų.
 
Lūžinėjantys plaukai ir nagai
 
Šie simptomai išduoda, kad jums trūksta B grupės vitaminų bei kalcio. Vartokite daugiau grūdinių kultūrų, valgykite įvairių kruopų košes, pilno grūdo duoną.
 
Kraujuojančios dantenos
 
Organizmui trūksta vitamino C. Jo galite gauti su svogūnais, česnaku, vaisiais ir daržovėmis. Taip pat galite gerti erškėtuogių antpilą ir pušų pumpurų nuovirą.
 
Dirglumas ir prastas miegas
 
Išduoda magnio ir kalio trūkumą. Šių mikroelementų gausu džiovintuose abrikosuose, juodosiose slyvose ir burokėliuose.
 
Naktimis kamuojantis mėšlungis
 
Taip pat reiškia, kad trūksta kalio ir magnio.
 
„Žąsies oda“ ant alkūnių
 
Požymis, kad jums nepakanka vitaminų C ir A. Jų rasite visuose oranžinės spalvos vaisiuose bei daržovėse: morkose, moliūguose, pomidoruose, šviežiuose ir džiovintuose abrikosuose.
 
Norisi kažko sūraus
 
Organizmą atakuoja kokia nors infekcija arba jis kovoja su uždegiminiais procesais (dažniausiai – šlapimo ir lytinių organų sistemoje).

2 psl. »

Komentarai

Ar žinote, kad...

Jeigu skauda gerklę, smulkiai supjaustykite svogūną ir užpilkite cukrumi. Po kelių valandų perkoškite ir gerkite po šaukštelį. Citrinos sultys, pasaldintos medumi,- geriausias vaistas užkimus.

Kitas faktas